1. Úvodní tabule

Na úvodní tabuli se dozvíte základní informace o projektu, o naučné stezce, ale také o Naučném středisku ekologické výchovy Kladno - Čabárna, o.p.s. a záchranné stanici Aves. Tabule se nachází na parkovišti při hlavní silnici u autobusové zastávky.

Kde nás najdete?

Kudy se k nám dostanete? 

Autobusem: č. A50, č. A60, č. A78 

Autem: Z Kladna - Směr Kladno - Švermov, ve Švermově odbočit směr Brandýsek. Z Prahy - Příjezd po R7 (D7), sjezd 9 - Stehelčeves, dále směr Kladno-Švermov

Parkování: Je k dispozici u hlavní silnice

Na kole: Po cyklostezce č.017


Co můžete na stezce vidět a využít

Naučná stezka Čabárna je menší okruh o délce zhruba 1 km. Může sloužit pro školy jako samostatný výukový program, ale i pro širokou veřejnost. Každá tabule je doplněna testvou otázkou. Pracovní listy a leták k NS si můžete stáhnout zde na stránkách(viz níže) nebo si ho vyzvednout v budově CEV v pracovní dny od 8. do 15. hodin nebo na záchranné stanici Aves od středy do neděle během 8. až 15. hodin. Na letáku najdete všechny potřebné informace informace k úspěšnému absolvování NS, zároveň zde jsou i správné odpovědi k testovým otázkám na tabulích.  

Na stezce jsou velké tématické tabule s malými doplňkovými tabulemi. Dále zde najdete mnoho interaktivních prvků a maringotku se včelí tématikou. 

Kontaktujte nás

Sídlo a doručovací adresa:
Budova CEV 

Brandýsek Olšany 220

273 41 Brandýsek

Fakturační adresa:

NSEV Kladno - Čabárna, o.p.s.

nám. Starosty Pavla 44
272 01 Kladno
IČO: 26480441
Organizace je zapsaná v rejstříku obecně prospěšných společností, vedených Městským soudem v Praze, oddíl O, vložka 227.

Telefon:

+420 312 245 333

E-mail:
info@nsev-kladno.cz 

Sledujte nás:

https://www.nsev-kladno.cz/

https://www.facebook.com/NSEVKladno/